Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Internetový obchod

Přesvědčivý důvod k použití internetu je možnost najít a zakoupit výrobek on-line přímo v e-shopu. Vlastnit on-line obchod není v dnešní době nic nedosažitelného. Může se stát doplňkem vašeho kamenného obchodu nebo hlavním předmětem podnikání. Jak ale uspět v silném konkurenčním prostředí? Náš přehledný design a jednoduché, bezchybně fungující rozhraní vám poskytne bezpečný základ pro obchodování na internetu.

Dopřejte si účinný e-shop

Internetový obchod dodržuje slib ve smyslu zjednodušení a zpříjemnění života zákazníků. Ti mohou najít to, co by jinak nenašli, a objednávku mohou provést kdekoliv a kdykoliv, kliknutím na několik tlačítek. Lidé mají radost z objevování zboží, jednoduchosti procesu a pohodlí doručení. U našich e-shopů preferujeme, aby zákazníci vždy porozuměli tomu, co se nabízí a jaký osobní užitek jim to přináší. Docilujeme toho především několika pravidly:

  • Vysvětlíme, proč by lidé měli nakupovat právě u vás. Od začátku dáváme zákazníkům na vědomí, jakou hodnotu jim nabízíte. Proč by měli koupit cokoliv z vašeho e-shopu? Jsou vaše ceny opravdu nízké? Je vaše zboží opravdu skladem? Vážně jej doručíte do 2 pracovních dnů? To jsou otázky, které si zákazník při prvním kontaktu s vámi rozhodně položí. My mu na ně poskytneme odpovědi.
  • Nabídneme více způsobů, kterými bude možné nalézt zboží. Víme, že zákazníci hledají výrobky různými způsoby. Někteří budou přesně vědět, co hledají. Zadají výraz do modulu pro vyhledávání a přejdou rovnou na výpis výsledků vyhledávaná. Můžeme použít více způsobů navigace, pomocí nichž se budou moci orientovat na stránkách.
  • Vyhneme se překvapením. Pakliže zákazník zahájí nákup, tak chce vědět, co ho čeká. Dokončení transakce zabere několik minut a zákazník nechce být nakonec překvapený. Proto ve vašem e-shopu uvedeme podmínky nákupu - Obchodní podmínky. Zákazníky především zajímá soukromí, bezpečnost, další poplatky spojené s nákupem a podmínky vrácení zboží.
 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury