Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Marketing a SEO online marketing

Výhoda webu je v tom, že doslova vše lze měřit. A podle toho, co zjistíme, víme, co změnit, abychom na stránky přivedli více relevantních uživatelů. Díky optimalizaci SEO budou vaše webové stránky snadněji dostupné.

SEO a WPO optimalizace

Při SEO optimalizaci vkládáme vybraná klíčová slova a fráze na stránky za jediným účelem, a to přivést na web co možná nejvíce relevantních návštěvníků. Vždy volíme taková klíčová slova, které nejlépe odpovídají celkovému pojetí webových stránek. Kvalitních výsledků při zvyšování návštěvnosti však docilujeme tak, že nezanedbáme ani dalších on-page a off-page faktory.

Registrace do katalogů

Ruční vkládání odkazů do katalogů firem je další off-page faktor, kterým se v Creative Webdesign často zabýváme. Katalogů firem a odkazů existuje na internetu celá řada. Některé jsou zaměřené obecně, jiné podle oboru, do dalších vás zaregistrujeme pouze na základě živnostenského listu, nebo za poplatek.

Zpětné odkazy

Současné moderní vyhledávače jako Seznam a Google berou rovněž v úvahu externí a interní odkazy. Počet a význam odkazů směřujících na vaši stránku představuje skvělý způsob, jak zvýšit popularitu stránky a zvýšit si PageRank.

Sledování návštěvnosti

Jakmile váš web naplánujeme, navrhneme a zprovozníme, může to znamenat konec naší spolupráce. Ovšem jen v případě, že vás nebudou zajímat statistiky přístupů, dále z jakých webovek uživatelé přicházejí, kde a jak dlouho setrvají atd. Pokud vlastníte on-line obchod, jistě vás potěší, že vám dokážeme zvýšit návštěvnost a potažmo také počet objednávek.

 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury