Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Positive

Positive, s.r.o - Vzdělávání & Poradenství

Participovali jsme na tvorbě této internetové prezentace spolu s firmou Estetica, s.r.o. Z dodané grafiky, loga a flashové animace jsme nakódovali webovou šablonu. Tento template jsme na přání klienta použili na Joomla! CMS.

Vzdělávcí kurzy

Do hlavního menu webu byla integrována položka Otevřené programy, pod kterou se skrývají kategorie on-line obchodu. Kategorie jsou v přehledu kurzů řazené abecedně podle názvu kurzů a v kalendáři časově podle termínu konání. Filtrování kurzů je provedeno pomocí podkategorií, třídících kurzy do tematických celků, v podkategorii kalendáře pak do 12 měsíců v roce. E-shop disponuje pokročilými funkcemi, například:

  • CSV hromadný import dat,
  • XML feed soubor popisující zboží),
  • množstevní sleva aj.

Správa webu a internetového obchodu je zajištěna administračním rozhraním.

Zadavatel: Estetica, s.r.o. - webdesign

http://www.positive.cz

Poskytnuté služby: Webové stránky, Internetový obchod, Outsourcing XHTML/CSS kódu, Úprava Joomla! komponent

Použité technologie: Redakční systém, XHTML, CSS, PHP, MySQL

Positive, vzdělávání a poradenstní
 

Další reference

Co naši klienti říkají...

Po prvním zhlédnutí našich stránek jsme byli příjemně překvapeni, protože dopadly lépe, než jsme si představovali. Autora stránek chválíme za to, že všechny naše požadavky, které jsme od stránek vyžadovali, splnil nad naše očekávání.
František Kříž, majitel
penzion-ufranty.cz

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury