Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Katalog firem

www.katalog-firem.net

On-line katalog firem je webová aplikace s rozsáhlou databází firemních zápisů. K zápisu lze připojit popis, adresu, logo, mapu, klíčová slova a další údaje. Vložení firemního zápisu přes registrační formulář. Nově přidána i možnost topovat firmu, odeslat poptávku či ohodnotit firmu.

Webdesign katalogu firem spočíval v nakreslení grafického návrhu s logem. Další práce představovaly nakódovat webovou šablonu a nastavit redakční systém. Pro pohodlné listování katalogem je použito filtrování dle oboru a krajů, rovněž jako pokročilého nástroje pro vyhledávání. Po spuštění jsme provedli pokročilé SEO a optimalizovali na klíčovou frázi katalog+firem, na níž se katalog drží pozici mězi první pětkou ve vyhledávači Seznam.

Poskytnuté služby: Tvorba webu a katalogu, Grafický design, SEO základ

Použité technologie: Redakční systém, XHTML, CSS, PHP, MySQL, Flash

 

Další reference

Co naši klienti říkají...

Po prvním zhlédnutí našich stránek jsme byli příjemně překvapeni, protože dopadly lépe, než jsme si představovali. Autora stránek chválíme za to, že všechny naše požadavky, které jsme od stránek vyžadovali, splnil nad naše očekávání.
František Kříž, majitel
penzion-ufranty.cz

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury